Експерт з Ізраїлю оцінив підготовку до відкриття Академії Лідерства у Чигирині

Мрія, що стане початком великих змін для всієї країни… Так охарактеризував проект відкриття Української Академії Лідерства у Чигирині легендарний ізраїльтянин Ерез Ешель – людина, котра розпочала процес змін в Ізраїлі з революційної освітньої програми і нині підтримує цей рух і в Україні.

Наприкінці квітня експерт побував на Чигиринщині та мав можливість на власні очі побачити та оцінити процес підготовки до грандіозного старту!

ОСВІТНЯ «РЕВОЛЮЦІЯ» В ІСТОРИЧНОМУ РЕГІОНІ

Край дивовижної природи, надзвичайної енергетики та незаслужено забутої української історії… І це – найбільш влучна характеристика першої козацької столиці. З Чигирина розпочинались ключові визвольні змагання за незалежність України. Нині ж тут готують плацдарм для якісних змін.

Ерез Ешель, ініціатор створення академій лідерства в Ізраїлі, натхненник проекту в Україні

– Відкривши у цьому історичному регіоні Академію Лідерства, ми повернемо до життя пам'ять про цю тисячолітню історію. Ми створимо лідерів, котрі  візьмуть відповідальність за наступну тисячу років величі Чигирина, величі Черкаської області і величі всього українського народу. Це шлях до справжньої революції. Революції – як еволюції людей, котрі вирішили визнати свою історію, робити великі справи і нічого їх не спинить.


ПІДГОТОВКА ДО СТАРТУ

Сьогодні відкриття Академії у Чигирині стало проектом, що здатен об’єднати навколо єдиної справи всю Черкаську область і навіть українську діаспору! Міжнародні організації-донори готові надати задля такої справи грант, який буде спрямовано на оплату навчання студентів, а це близько 20 тисяч доларів на особу. За ці кошти молодь матиме змогу здійснити навчальні мандрівки світом та зустрічатися із кращими експертами та лекторами.

Також ініціативною групою було віднайдено ідеальну локацію проекту – йдеться про розкішну будівлю поблизу центру Чигирина, що здатна акумулювати у собі одразу кілька перспективних освітніх ініціатив і тим самим у рази посилити їх! Єдиною перепоною на цьому шляху є відсутність тут внутрішніх робіт.

Ерез Ешель, ініціатор створення академій лідерства в Ізраїлі, натхненник проекту в Україні

– Це місце рефлектує грандіозній ідеї! Однак воно відображає і  великі випробування, з якими нам потрібно буде зіштовхнутися. Для того щоб створити тут осередок, який надихатиме майбутніх лідерів потрібно ще дуже багато…


СТАТИ ЧАСТИНОЮ ВЕЛИКОЇ СПРАВИ

14 мільйонів гривень. Саме стільки необхідно аби грандіозний проект реально запрацював та розпочав процес змін не лише в Чигирині, на Черкащині, а й в Україні. На ці кошти вдасться здійснити внутрішні роботи та забезпечити усім необхідним навчальний процес для майбутніх лідерів. Залучати кошти планують від меценатів та спонсорів, котрі матимуть можливість стати фундаторами чи партнерами Академії. І на думку ізраїльського експерта – це неабиякий шанс для успішних бізнесменів та підприємців.

Ерез Ешель, ініціатор створення академій лідерства в Ізраїлі, натхненник проекту в Україні

– Часто ми розглядаємо інвесторів у цинічний спосіб. І кажемо: єдина річ, що їх цікавить – це заробляння грошей. Але я вірю, що потужні бізнесмени, інвестори прагнуть створювати робочі місця для якомога більшої кількості людей, хочуть допомогти людям створювати власне майбутнє. Хочете знати, що бачу я? З ними чи без них – ми зробимо це. Але краще разом. Тому що нам потрібен кожен. Нам потрібен кожен учасник щоб тут настали нові часи. 

Останнє редагування Четвер, 25 серпня 2016 15:05

Прокоментувати: